Dne 10.6.2026 proběhl náš tradiční koncert v oblíbené Písecké bráně. Zpívaly jsme jako obvykle obě sekce, jak pondělní „Áčko“, tak čtvrteční „Béčko“ a opět za doprovodu piana, cajonu a baskytary. Samozřejmě tu a tam nějakou skladbu doplnili ti schopnější z nás sboristů na svůj oblíbený hudební nástroj.
Těšíme se zase brzy na viděnou – třeba 28.8.2026 v Bořejově 🙂